Як народжувалась тема нашої (не) конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху»?


Як народжувалась тема нашої (не) конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху»?

Ми поміркували й зрозуміли, що EdCamp – не тільки для вчительства і не тільки про освіту. Чому? А кого ми навчаємо? Учнів та учениць. Але ким стануть вони в майбутньому? Вони оберуть різні професії, працюватимуть у різних галузях. Так само професіоналами абсолютно в різних сферах є й рідні цих дітей. А вчителі та вчительки ж живуть не лише роботою, чи не так? А отже, наша подія – для всіх і про всіх!

На роботу протягом життя кожна людина витрачає значний час. Деякі дослідження показують, що це може становити +\- третину життя. Тож вибір професії неймовірно важлива справа. То як знайти себе? Як робота може приносити задоволення, впевненість та успіх? Яким є той шлях: від вибору до успіху? І власне, що воно таке – успіх?

Під час вибору теми для майбутньої події та роботи над програмою наша команда керувалась таким собі тлумачним словничком, яким зараз ми з вами поділимось.

Вибір (обрання, альтернатива, виділення, відбір, рішення, селекція) – це вільний і складний прояв волі людини, коли з кількох можливостей вона залишає собі одну.

Професіонал (фахіве́ць, спеціаліст, майстер, знавець) — людина, що зробила якесь заняття своєю постійною діяльністю або й професією; володіє спеціальними знаннями й навичками у певній галузі; людина, що добре знає будь-що; досягла високої майстерності у своїй роботі, творчості або окремому питанні.

Успіх (здобуток, перемога, результат, тріумф, досягнення, удача, звершення, рекорд) – позитивний наслідок роботи, змагання, справи; значний факт; визнання чогось або когось; здійснення мрії чи мети; почуття потрібності.

Ось так і народилась тема нашої (не)конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху».

Коментувати