Вітаємо!!! Підсумки відпочинкового веб-квесту


Вітаємо переможців/переможниць відпочинкового веб-квесту! 🙂

Бутенко Олександр

Тасун Людмила

Лапіна Тетяна

Рохман Юлія 

Давайте згадаємо, як це було 🙂

26 липня 2018 року завдяки запрошенню та підтримці освітнього проекту “На Урок” я мала честь стати авторкою вебінара “Методика створення та проведення навчальних квестів”, під час якого поділилась із колегами практичним досвідом.

Готуючи сюрприз, а саме – розробляючи відпочинковий веб-квест, дуже хвилювалась і не знала, а могла лише сподіватись, чи стане цікавою ця пропозиція слухачам і чи захочуть вони під час відпустки проходити це, нехай і невеличке, змаганнячко.

Та наші педагоги дуже активні, сучасні, творчі й непосидючі!

Отже, трішки статистики:

Усього взяли участь 156 творчих і натхненних особистостей 🙂

Повністю пройшли і виконали всі завдання 107 витривалих гравців 🙂

Правильно виконали основне завдання 48 уважних квестян 🙂

Узяли участь у “сюрпризі в сюрпризі” 102 володарі креативного пера 🙂

Правильно склали класичні сенкани 79 майстрів поезії 🙂

Оскільки учасників так багато, то, як і говорила під час вебінара, довелось скористатись рандомізатором чисел. І нижче ви можете переглянути, як все відбувалось. Так ми визначили переможців основного завдання та конкурсу сенканів.

І це – Бутенко Олександр та Тасун Людмила! 🙂

Але це ще не все. Як ви памятаєте, за кілька днів до завершення конкурсу ми обіцяли гарантований приз 150-му учаснику чи учасниці.

І це – Лапіна Тетяна! 🙂

І це не все. Ми трішки подумали….і вирішили ще один приз надіслати тому учаснику/учасниці, хто першим/першою пройшов веб-квест ідеально.

І це – Рохман Юлія! 🙂

Друзі, дякуємо за вашу активність, підтримку й зацікавленість. Ви даруєте натхнення, настрій і нові ідеї. Скільки запитань і пропозицій від вас! Тому кінець конкурсу – не кінець теми навчальних квестів. По-перше, я обіцяю дати відповіді на всі ваші запитання, спробуємо реалізувати деякі із ваших пропозицій, а ще….ще, думаю що вже скоро, ми оголосимо одну, а може й не одну 😉 , пропозицію.

А я хочу ще раз подякувати проекту “На Урок” за надану можливість і всім вам за участь, за підтримку, за побажання, за все-все, а головне, що ви є 🙂

Далі буде…

 

Коментувати