Проект – Клуб “Жива бібліотека” 2


У нашому житті безліч стереотипів та упереджень, викликаних різними обставинами: вихованням, оточенням, історичними нюансами, традиціями, забобонами тощо. І кожна людина так чи інакше потерпає від цього. Хтось не почувається вільним, хтось не може реалізуватись, хтось зазнає дискримінації, хтось не знаходить спільної мови із іншими людьми, комусь стереотипи заважають стати щасливим, а комусь – усвідомити особливість, унікальність кожної особистості і навіть – свою власну. І це далеко не всі проблеми. На жаль, саме стереотипи та упередження й заважають подолати їх. Бо людина, яка має «незручне» запитання чи проблему, боїться звертатися по допомогу, а найчастіше й не має до кого б звернутись.

Саме тому з нового навчального року, а саме з жовтня 2018 року за підтримки учнівства  вирішила започаткувати новий проект. Це буде клуб «Жива бібліотека».

Мета проекту – через спілкування подолати сумніви, страхи, невпевненість, отримати відповіді на запитання, досвід, а вже через отримані знання – відмовитись від стереотипів та позбутись упереджень.

Як відомо, це інноваційний формат, де «книгами» є люди, а «читання» – це живе спілкування, а «читачі» отримують надзвичайну можливість – прожити якусь частинку життя тієї людини, яка готова поділитись цінним життєвим досвідом. Крім того, за бажанням кожен і кожна може стати «книгою» під час однієї із зустрічей.

Формат живої бібліотеки передбачає дотримання суворих правил, а читачем бібліотеки можуть бути лише ті, хто їх дотримується. Але значущість та ефективність цього формату неймовірна.

Отже, запрошую 25 вересня о 14-00 учнів та викладачів на знайомство з клубом «Жива бібліотека», де відбудеться знайомство із форматом, правилами, особливостями. Ви зможете отримати відповіді на будь-які запитання. Також ви матимете можливість записатись до бібліотеки, переглянути каталог першої зустрічі та замовити книгу.

Жива бібліотека запрошує вас у світ неповторності, особливості, справжніх відкриттів та безцінного досвіду, довіри та відвертого й живого спілкування.

P.S. А поки буду ще і ще шукати інформацію та вчитись. І прямо зараз починаю курс «Недискримінаційний підхід у навчанні» від EdEra.

Буду дуже вдячна за поради, за досвід, якщо ви впроваджували такий формат, за будь-яку допомогу.


Коментувати

2 думок про “Проект – Клуб “Жива бібліотека”