Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнської інтернет-олімпіади!


З 8 квітня усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури, яку запропонував освітній проект «На Урок». Організатори розробили цікаві різнопланові завдання, які відповідали чинним програмам та віковим особливостям учнів. Олімпіада була не складною, не потребувала багато часу на виконання, проводилась протягом майже місяця, тож кожен міг обрати зручний для себе час.

Вітаємо переможців та учасників!

Наші учні проявили неабияку активність. Зареєструвались на олімпіаду 67 осіб, взяли ж участь 61. Учні І та ІІ курсу (42 особи) виконували завдання для 10 класу, а учні ІІІ курсу (19 осіб) – для 11 класу.

За результатами, підведеними організаторами, наші учні були відзначені:

  • 8 учнів – дипломами І ступеня;
  • 5 учнів – дипломами ІІ ступеня;
  • 9 учнів – дипломами ІІІ ступеня;
  • Усі інші учасники отримали сертифікати.

 

Вітаємо переможців та учасників.

Ви показали чудові результати, гідно представили навчальний заклад та місто.

Ми пишаємось вами та нехай попереду буде ще багато перемог та досягнень!

Ще трішки статистики.

В інтернет-олімпіаді з української мови та літератури від освітнього проекту «На Урок» взяли участь:

  • рівень 10 класу: 4664 учня з 470 навчальних закладів з 270 населених пунктів України (середній результат учасників — 59 балів, середній час виконання завдань олімпіади на відмінно — 14 хвилин 49 секунд);
  • рівень 11 класу: 3473 учня з 417 навчальних закладів з 241 населених пунктів України (середній результат учасників — 68 балів, середній час виконання завдань олімпіади на відмінно — 13 хвилин 58 секунд).

Від Харківської області було 280 учасників (рівень 10 класу) та 212 учасників (рівень 11 класу).

Від Харкова брали участь відповідно 124 та 92 учні.

Наші учні потрапили до десятки найкращих в обох номінаціях. Маємо І місце по Харківській області (11 кл.) та 4,5,6 місця (10 кл.). По Харкову маємо 3,4,5,6 місця (10 кл.) та 1,7,8 (11 кл.).

Організатори ретельно проаналізували результати учасників і внесли певні корективи щодо участі у загальному рейтингу, наприклад, був встановлений часовий поріг, оскільки проходження окремими учнями олімпіадних перегонів було занадто швидким. Ці зміни викликали бурхливе обговорення на сторінці Фейсбук та на сайті освітнього проекту, невдоволення декого із вчителів та учасників, оскільки не було про це повідомлено до початку олімпіади. Та загалом можна погодитись, що виконати за 2 хвилини 15 завдань доволі дивно, хоча й можливо для окремих учнів, які мають високий рівень підготовки. Ще раз зазначу, що завдання були достатньо легкими. Та загалом ця інтернет- олімпіада справила позитивне враження, мала зручний формат і дечим була схожа на ЗНО, тож особливо корисною стала для учнів-випускників, як певне тренування перед важливим іспитом. Організатори обіцяють ретельніше продумати вимоги та критерії до наступної серії олімпіад. Тож чекаємо з нетерпінням і будемо брати участь обов’язково.

Коментувати