Як народжувалась тема нашої (не) конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху»?


Як народжувалась тема нашої (не) конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху»?

Ми поміркували й зрозуміли, що EdCamp – не тільки для вчительства і не тільки про освіту. Чому? А кого ми навчаємо? Учнів та учениць. Але ким стануть вони в майбутньому? Вони оберуть різні професії, працюватимуть у різних галузях. Так само професіоналами абсолютно в різних сферах є й рідні цих дітей. А вчителі та вчительки ж живуть не лише роботою, чи не так? А отже, наша подія – для всіх і про всіх!

На роботу протягом життя кожна людина витрачає значний час. Деякі дослідження показують, що це може становити +\- третину життя. Тож вибір професії неймовірно важлива справа. То як знайти себе? Як робота може приносити задоволення, впевненість та успіх? Яким є той шлях: від вибору до успіху? І власне, що воно таке – успіх?

Під час вибору теми для майбутньої події та роботи над програмою наша команда керувалась таким собі тлумачним словничком, яким зараз ми з вами поділимось.

Вибір (обрання, альтернатива, виділення, відбір, рішення, селекція) – це вільний і складний прояв волі людини, коли з кількох можливостей вона залишає собі одну.

Професіонал (фахіве́ць, спеціаліст, майстер, знавець) — людина, що зробила якесь заняття своєю постійною діяльністю або й професією; володіє спеціальними знаннями й навичками у певній галузі; людина, що добре знає будь-що; досягла високої майстерності у своїй роботі, творчості або окремому питанні.

Успіх (здобуток, перемога, результат, тріумф, досягнення, удача, звершення, рекорд) – позитивний наслідок роботи, змагання, справи; значний факт; визнання чогось або когось; здійснення мрії чи мети; почуття потрібності.

Ось так і народилась тема нашої (не)конференції «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху».


Цей контент доступний лише користувачам. Якщо ви зареєстрований користувач, будь ласка, увійдіть до сайту. Нові користувачі можуть зареєструватися нижче.

Новий користувач
*Обов'язкові до заповнення поля