Форум успішних жінок. Враження


27/10/2018

11-00

Гостинна зала Бейт Дан. Чарівна господиня заходу. Усміхнені гості. Оригінальні фотозони та смаколики. Про що це? 3й Форум успішних жінок розпочався.

27/10/2018

21-30

Сьогодні був дуже насичений і приємний день. Як багато нових знайомств! У блокноті кілька сторінок цікавинок, які треба переосмислити й з яких щось новеньке складеться для майбутніх проектів! Але основними враженнями поділюся завтра, коли трішки впорядкуються думки та емоції 🙂 Зараз скажу лише, що це для мене новий досвід – вперше потрапила на Форум успішних жінок.

28/10/2018

15-30

Коли обираю курс, захід чи майстер-клас, то насамперед розраховую на якісь цікавинки та користинки, які можна взяти для себе чи учнів, для життя чи роботи. Так було й цього разу. Побачивши в програмі Форуму успішних жінок, хто ж буде спікерками, остаточно вирішила – йти. Чому? А тому що з деким була заочно знайома на сторінках ФБ, спостерігала за діяльністю чи читала статті, з деким пересікалась на інших заходах, мала розуміння, що без отих цікавинок не залишусь. Але ця зустріч дала більше, ніж очікувалось. Отже, обіцяні враження. Тут не було історій Попелюшок. Тут було про справжнє: злети і падіння, перемоги і поразки, долання труднощів і позитивне ставлення до життя, а головне – про віру в себе й велику роботу. Було й про мрії. Не про ті, коли ти лише подумала й бац – на тарілочці. Ні, про те, що до мрії треба прокладати шлях навчанням, працею й знову ж вірою в себе й свої сили. «Бери і роби!» Було й про оточення. Оце було таке знайоме, відгукнулось. Колись я поставила собі запитання про оточення. І сама злякалась того питання. Але ризикнула, зробила те, що Зоя Каліна назвала «провітрити оточення», а життя взяло й змінилось на краще. Ну, нема часу тягнути за собою чужий багаж. Нам кожному та кожній дано одне життя. Нема часу жити минулим, воно вже пройшло. Нема часу, щоб витрачати на чужі забаганки. Хочете щось зробити – робіть самі! Не влаштовує щось – міняйте чи міняйтесь! Нема часу на «токсичні» стосунки, на тих, хто вічно скаржиться, але не діє, на тих, хто вічно ниє, але не діє, на тих, хто вважає, що за них хтось щось має зробити! Нема часу чекати, отого «коли-небудь» можна й не дочекатись! І ще відгукнулась фраза «я «ліквідувала» подруг». Ну, дійсно ж, хтось міняється протягом життя, росте, пізнає світ, а хтось – чекає на 2798 серію якогось серіальчика й ридає перед телевізором, порівнюючи своє життя із нещасною героїнею. Ні, особисто я «не «ліквідовувала» подруг» 😉 , справжні залишились справжніми, а наші життєві траєкторії розвиваються паралельно, хоч може й в різних сферах. І ще була фраза «успішний успіх». Так от говорили якраз про навпаки. Що воно таке – успіх? Мабуть, кожен і кожна вкладає свій смисл, значення, бачення і т.д. Для когось це – зароблений мільйон, для когось – певне досягнення. Але це постійна робота над собою, це навчання, це ризики й відповідальність, це діяти до результату. Ну і останнє. «Стати кращою версією себе». Відгукнулось не лише як щодо себе, але ще й професійно. Педагоги та батьки зрозуміють. Дякую всім чудовим учасницям, яскравим спікеркам, господині заходу за прекрасний час і надихаючу зустріч. І так, ми вже успішні, але це – тільки початок! 🙂

Коментувати