#edcampkharkivochag


Навчання і навчання. Знайдіть різницю! Ммм, вона таки є. Коли ти «розриваєшся» – сюди чи сюди, коли…ааа, от в чому справа! У ВИБОРІ! У можливості вибрати, що ти хочеш, що тобі треба, що…а ні, от зараз таки не це, а це. І у результатах такого навчання. Ні, ніяких конкурсів, ніяких звітів чи «робіт», ніяких вимог…, крім однієї – і вона твоя – свідома, справжня – вона є ніби іспит – чи ти винесеш звідси ідеї, чи ти їх реалізуватимеш. От в чому справжнє навчання. І відповідальність теж.

І сьогодні цю можливість нам подарували у #edcampkharkivochag.

Дякую координаторкам Оксані Анісімовій та Анні Синиці, дякую і всім вашим колегам за сміливість і натхненність, бо без цього неможливо було взятися за цю справу, за справжню дружність і однодумство, бо без цього б не було б такої величезної команди.
Коли я збиралась на цей Кемп, то і фото роздрукувала і на флешку скинула матеріали, якими могла б поділитись. Та от…
Ні, не розмістила фото, намалювала смайлик. Чому? Тому що ми знайомі або вже познайомились. І фото для опізнання вже не треба. А інші фото тут на ФБ або на наших сайтах.
Ні, стримала порив провести вчительську сесію. Чому? Бо по-перше, прийшла вчитись, сьогодні і сюди, у колег. А по-друге, вже маю досвід виступів і мені це не так треба. А от комусь, хто не мав можливості деінде поділитись досвідом, хто тільки тут відчуває безпеку і невимушеність, хто вперше хоче відчути цю доброзичливу і справжню аудиторію – то треба.

Фото не моє, взяла у когось із колег, хто був на#edcampkharkivochag .

Коментувати